PR200-24.5.2 Programovateľné relé 24VDC, 8DI, 12DO, 4AI, USB, 2RS485
Kód: 148387
Akcia
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
programovatelne rele pr200-24.1.1 ilustracne foto
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Programovateľné relé PR200-24.5.2
24VDC, 8DI, 12DO (8x relé + 4x NPN), 4AI (univerzálne), USB
LCD: 2x16 znakov, RTC, 2xRS485 (Modbus RTU/ASCII)
Je vybavené logickými, časovými, čítacími a výstupnými funkciami ako aj hodinami reálneho času.
Detail výbavy každého typu viď vyššie, alebo pozri typový kód vo fotogalérii.
- digitálne vstupy: 8x (Switch contact PNP)
- analógové vstupy: 4x (univerzálny: 0-10 V, 4-20 mA, 0...4 kohm, digital signal)
- digitálne výstupy: 12x (8x relé, 5A@230VAC / 3A@30VDC + 4x NPN Transistor, 200mA, 60V)
- displej LCD: 2x16 znakov
- sieťové rozhranie 2xRS485 Protokol: Modbus RTU / ASCII
- napájanie 24 V DC
- RTC (hodiny reálneho času)
- programovacie prostredie akYtec ALP (zdarma na stiahnutie, viď link nižšie)
- USB pripojenie
- 6x tlačidla na ovládanie pre obsluhu
- teplota prostredia: -20...+55°C
- krytie: IP20
- montáž na DIN lištu
- rozmery 123 x 108 x 58 mm
Detailné informácie
Podrobný popis
Vlastnosti programovateľného relé PR200:
(všeobecný popis, konkrétne údaje k danému typu pozrite vyššie)
- až do 8DI + 8DO (+4DO) + 4AI + 2AO + LCD + 2xRS485 v jednom zariadení
- univerzálne analógové vstupy pre 4-20mA, 0-10V, 0-4000Ohm nastaviteľné DIP prepínačom
- rozsahy univerzálnych analógových vstupov sú konfigurovateľné softwarom
- pripojenie rôznych snímačov hladiny, tlaku, teploty, vlhkosti, prietoku, rýchlosti, otáčok
- pripojenie 2-vodičových snímačov teploty odporového typu (PTC, NTC, Pt100, Pt1000)
- riadenie výstupov podľa vstupného stavu a/alebo logiky užívateľskej aplikácie
- konfigurácia pomocou softvéru Akytec ALP
- zákaznícke nastavenie zobrazovania želaných údajov na LCD displeji
- 2 programovateľné LED diódy (červená a zelená)
- Master a / alebo Slave v sieti Modbus po zbernici RS485
- hodiny v reálneho času a ich funkcie
- rozširujúce moduly pre väčší počet vstupov a výstupov: PRM230.x a PRM24.x
  (rozšírenie až o 16DI, 16DO, 8AI, 4AO)
Dodatočné parametre
Kategória: Programovateľné relé a riadenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
Napájanie: 24 VDC